Vítejte na kurzu ACCESS BARS.

Pojďte si dopřát den plný zábavy, aha momentů a nových uvědomění. Co kdyby to byl první den ve vašem životě, kdy se nebudete za nic soudit, kdy budete k sobě laskaví a kdy si můžete vybrat tvořit svůj život jinak? 

Metoda Access Bars je jednoduchá a velmi účinná. Na rozdíl o jiných metod  umožňuje uvolňovat a rozpouštět bloky lehce, bez pláče a nepříjemných emocí.  A co víc,  tělo se u ní příjemně zrelaxuje a odpočine a znovu začne přijímat.  Je to skvělý způsob, jak pomoci sobě a ostatním.

PRŮBĚH KURZU:

  • Kurz je jednodenní a  trvá 7-8 hodin. 
  • Seznámím vás s metodou a jejím zakladatelem Gary Douglasem.
  • Pustím vám video, kde vám Gary Douglas a Dr. Dain Heer zábavně představí tuto metodu.
  • Podrobně vám vysvětlím, jak metoda funguje. Ukážu vám body Access Bars, jejich kombinace, jejich aktivaci a spuštění.
  • Každý účastník kurzu  2krát přijme sezení Bars a 2krát ho poskytne s mojí asistencí.
  • Naučíte se používat Access Consciousness čisticí prohlášení, tzv. "Clearing statements".
  • Získáte 3 tělesné procesy Access Consciousness - TSS, Exit Stage Left a Thymus, které vás propojí více s tělem.
  • Získáte další nástroje Access Consciousness: Jak se ptát a pokládat otázky, Co je lehké a těžké pro vaše tělo- neboli co je pravda a co je lež.
  • Obdržíte český manuál Access Bars,  foto návod- bodů Bars pro každodenní použití, mapu hlavy a jejich bodů s podrobným popisem.

Metodu Access Bars se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů a schopností. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem Access Bars® a můžete tuto metodu ihned začít používat v rámci své praxe nebo jen pro sebe a své blízké.

Pokud máte děti, jsou na kurzu vítány. Není nutné, aby poslouchali celý den teorii, mohou být s námi  a hrát si nebo dělat, co je baví.  Dostanou krásný dětský český manuál, plný obrázků a svůj certifikát.  Děti umí dávat Access Bars přirozeně a jde jim to lehce. Navíc mají kurz do 15ti let zdarma v doprovodu platícího dospělého.        

Během celého kurzu se budeme učit více přijímat. Budu vás provázet s laskavostí k vám, vašim příběhům a  k vašim tělům. Budu s vámi rozpouštět bloky a omezení, které by vám bránily naučit se tuto metodu a používat ji.  Budu pro vás láskyplným prostorem bez soudů a hodnocení, který vám přispěje ke změně a ukáže vám, že máte neomezené možnosti.  Co kdyby toto bylo začátkem něčeho nového?

CENA KURZU je stanovena společností Access Consciousness®.