Healy Resonance ssebou do kapsy.

Zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací, cestovní velikost pro osobní nebo profesní užití.

Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Všechny ostatní aplikace Healy nejsou konvenční medicínou uznávány kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny. Zařízení Healy je navrženo tak, aby vám ulevovalo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu duševních onemocnění.

Přístroj je novinkou a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, mikroproudů a vibrací.  Healy je dceřinou společností mezinárodní skupiny Time Wiever, která vyvinula přístroj,  který je špičkou v oblasti diagnostiky a léčby pomocí kvantového přenosu, frekvencí a mikroproudů. Společnou vizí je, že všichni lidé by měli mít  možnost žít holisticky zdravý život.

Zajímá vás, kde je v těle příčina vašich nemocí, v jakém stavu je váš imunitní systém, orgány, meridiány, čakry a zda jste překyseleni? Jaké minerály, vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny máte v nerovnováze? Zajímá vás, jak je na tom vaše mysl a psychika nebo  jakou máte fyzickou kondici ?  Zajímá vás, jaké podvědomé programy a vzorce ovlivňují váš zdravotní stav?  Zajímá vás vliv elektrosmogu, geopatogenních zón na vaše biopole?

Přístroj pomocí kvantového senzoru  skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán ve vašem těle a vše ve vašem bioenergetickém poli.  Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující frekvence,mikroproudy nebo vibrace, kterými následně stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl. Dodávka mikroproudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buňečné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky, buňka srovná napětí na buňečné membráně a otevře brány pro vstup prospěšných látek a výstup odpadních látek z těla ven. Buňka se začně čistit a za pomocí frekvencí působících na bioeneregetické pole člověka a jeho orgánů dojde k harmonizaci orgánů, která se vyladí do původního zdravého nastavení.

Přístroj má v sobě také nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí, Bachových esencí, Australských květových esencí, vitamínů, aminokyselin a minerálů, nerostů.  Dle výsledků diagnostiky přesně vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně je pomocí vibrací a frekvencí doplní.

Dále umí přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí.

Přístroj je velmi přínosný i pro všechna zvířata. Ta nám totiž neumí sdělit, co je bolí či trápí. Harmonizující frekvence jsou léčivé i pro ně.

Dále je možná i diagnostika a harmonizace jakéhokoliv prostoru a domu. Vibrace a energie místa, kde žijeme a pracujeme má také zásadní vliv na kvalitu našich vztahů a našeho zdraví.

Je možné i sezení na dálku na základě vašeho jména, fotky a data narození.  Přístroj zaměří vaše morfogenní pole podle těchto vstupních údajů.

Chce vlastní přístroj HEALY?

Pokud chcete odhalit tajemství vesmíru, musíte přemýšlet v intencích energie, frekvence a vibrace.  Nikola Tesla
Pokud chcete odhalit tajemství vesmíru, musíte přemýšlet v intencích energie, frekvence a vibrace. Nikola Tesla

Do 30. 6. 2021 lze přístroj koupit za výrazně sníženou cenu. Sleva se týká řad 2,3,4.

Firma Time Wiever má v prodeji celkem 4 produktové řady tohoto přístroje. Koukněte na video v záhlaví této stránky, kde jsou řady detailně popsány. 

Marketing firmy má strukturu binárního multilevelmarketingu (MLM), který pro koncového zákazníka není podmíněn žádnými dalšími povinnými minimálními nákupy ani udržovacími poplatky jako většina MLM.  Spolu provedeme registraci a nákup už je na vás.

Přístroj má dvouletou záruční lhůtu a lze jej do 14 dnů vrátit zpět bez uvedení důvodu.