Přístroj Healy - malý domácí lékař

Zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací,  malá cestovní velikost pro osobní nebo profesní užití.

Přístroj Healy je inteligentní nositelné zařízení na každý den  a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, frekvenční terapie, mikro proudů a vibrací. Je založen na patentech Nikola Tesly.  Přístroj Healy pomocí kvantového senzoru  skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán ve vašem těle a vše ve vašem bioenergetickém poli.  Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující léčivé frekvence a mikro proudy, kterými následně stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl. Dodávka mikro proudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buněčné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky, buňka srovná napětí na buněčné membráně a otevře brány pro vstup prospěšných látek a výstup odpadních látek z těla ven. Buňka se začne čistit a za pomocí frekvencí působících na bioenergetické pole člověka a jeho orgánů dojde k harmonizaci orgánů, která se vyladí do původního zdravého nastavení. 

Přístroj Healy využívá 144 000 zlatých frekvencí a každá z nich má specifický účinek.  Srdcem zařízení Healy je kvantový snímač, který pro vás individuálně vybírá ty zlaté frekvence, které jsou pro vás nejlepší v době aplikace.  Healy je navrženo tak, aby vám  také ulevilo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu duševních onemocnění. 

Healy World je dceřinou společností mezinárodní skupiny Time Wiever, která vyvinula přístroj,  který je špičkou v oblasti diagnostiky a léčby pomocí kvantového přenosu, frekvencí a mikro proudů. Přístroj Healy pomocí resonanční analýzy dokáže přesně zjistit, kde je v těle příčina vašich nemocí, v jakém stavu je váš imunitní systém, orgány, meridiány, čakry a zda jste překyseleni, jaké minerály, vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny máte v nerovnováze. Přístroj má v sobě také nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí, Bachových esencí, Australských květových esencí, vitamínů, aminokyselin a minerálů, nerostů.  Dle výsledků diagnostiky přesně vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně je pomocí frekvencí doplní. Dále umí přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí.

Přístroj Healy je velmi přínosný i pro všechna zvířata. Ta nám totiž neumí sdělit, co je bolí či trápí. Harmonizující léčivé frekvence jsou blahodárné i pro ně. Healy umí přesně určit, co je v těle zvířete v disharmonii či nemocné a umí vybrat zlaté frekvence i pro něj. 

Dále umí harmonizovat  prostory a domy.  Určí, zda jsou v místě geopatogenní zóny, elektro smog a další faktory, které mají vliv na naše ochranné pole a buňky. Vibrace a energie místa, kde žijeme a pracujeme má také zásadní vliv na kvalitu našich vztahů a našeho zdraví. 

Diagnostiku provádím jak osobně tak na dálku na základě vašeho jména, fotky a data narození.  Do objednacího formuláře prosím napište, pro koho si diagnostiku objednáváte - vy, zvíře, budova atd. Harmonizující frekvence volím na základě diagnostiky klienta a dle povahy a závažnosti onemocnění. V diagnostice je zahrnuto i 60 minut harmonizujících frekvencí. Dále je možnost si objednat balíčky frekvencí za zvýhodněnou cenu. 

Chcete vlastní přístroj HEALY?

Healy si mě našlo v březnu 2021. Měla jsem možnost jej vyzkoušet na desítkách lidí díky mé práci. Byla jsem překvapená, jak vždy přesně diagnostikoval příčiny nemocí, nemocné orgány, oslabené meridiány a jak dal celostní obraz toho, co se děje v daném těle a co se děje na úrovni psychiky. Neustále mě udivuje, jak pomocí léčivých frekvencí umí dát postupně vše do pořádku. Délka  frekvenčního léčení je individuální. Dá se říci, že čím starší tělo a čím delší nemoc, tím oprava buněk trvá déle. Dle mých zkušeností je možné vyléčit většinu nemocí, dokonce i těch, kdy to vypadá, že je stav konečný.

Mohu potvrdit, že je to zatím moje nejlepší investice do zdraví. Dokonce jsem přestala kupovat vitamínové doplňky a preparáty a vše si doplňuji do těla pomocí Healy a to přesně podle potřeb mého těla. 

Pokud by jste měli o přístroj zájem, ráda vám přístroj předvedu jak osobně tak na dálku. Ráda vám udělám kompletní diagnostiku i písemným rozborem.

Obsluhu  přístroje Healy zvládne téměř každý. Dokonce jsem koupi zprostředkovávala i několika seniorům nad 70 let a obsluhu zvládají velmi dobře. Ráda vám zprostředkuji nákup přístroje, tím, že vás zaregistruji na stránky Healy World a pomohu vám s nákupem, platbou, která může být i v českých korunách.  Návody na použití jsou v češtině a samotný Healy je také v češtině.  Obsluha je velmi jednoduchá, je potřeba jej spárovat buď s telefonem nebo tabletem.  Ráda vám předám vše, co o něm vím a co s ním umím.  Pokud se budete chtít stát obchodníkem, tak vám ráda předám své zkušenosti.

Firma Time Wiever má v prodeji nově celkem 4 produktové řady  přístroje Healy. Ceník a podrobné info o Healy vám ráda pošlu emailem.  

Zde jsou aktuální ceny řad včetně DPH: Gold za 505 EUR, řada HOLISTIC za 1013 EUR, řada  řada Resonance 1511 EUR, řada Professional za 4033 EUR.  

Přístroj Healy, verze, ceny bez DPH
Přístroj Healy, verze, ceny bez DPH

Pokud uvažujete o koupi Healy, je důležité vědět, že osoba, která vám přístroj prodává, by vám měla umět poradit a nasměrovat vás, jak používat správně přístroj, jak řešit technické problémy, měla by vám zajistit české materiály a přidat vás do skupin pro vlastníky Healy. Já to dělám pro své klienty automaticky a  bezplatně. Proto si vybírejte své sponzory pečlivě.

Bohužel se mi často stává, že mi volají lidé, kteří koupili Healy od někoho jiného a neví, jak jej používat a jejich sponzoři jim nejsou schopni pomoci a chtějí ode mě poradit.  Ráda i vám poskytnu informace a zkušenosti za cenu 400 Kč /30 minut.

Cílem firmy je minimalizovat náklady na prodej přístroje, aby byl přístroj cenově dostupný široké populaci ve srovnání s přístroji jiných firem, které jsou několikati násobně dražší a nemají takovou softwarovou výbavu jako Healy.

Marketing firmy má MLM, který pro koncového zákazníka a také obchodníka není podmíněn žádnými dalšími povinnými minimálními nákupy ani udržovacími poplatky jako většina MLM. Můžete si přístroj  Healy koupit pro sebe a být pouze koncovým zákazníkem nebo se stát obchodníkem. Přístroj Healy má dvouletou záruční lhůtu a lze jej do 14 dnů vrátit zpět bez uvedení důvodu.  Pokud vás zajímá, co Healy umí, koukněte na toto video: