.

Přístroj Healy - malý domácí lékař

Zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací,  malá cestovní velikost pro osobní nebo profesní užití.

Přístroj Healy je inteligentní nositelné zařízení na každý den  a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, frekvenční terapie, mikro proudů a vibrací. Je založen na patentech Nikola Tesly.  Přístroj Healy pomocí kvantového senzoru  skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán ve vašem těle a vše ve vašem bioenergetickém poli.  Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující léčivé frekvence a mikro proudy, kterými následně stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl. Dodávka mikro proudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buněčné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky, buňka srovná napětí na buněčné membráně a otevře brány pro vstup prospěšných látek a výstup odpadních látek z těla ven. Buňka se začne čistit a za pomocí frekvencí působících na bioenergetické pole člověka a jeho orgánů dojde k harmonizaci orgánů, která se vyladí do původního zdravého nastavení. 

Přístroj Healy využívá 144 000 zlatých frekvencí a každá z nich má specifický účinek.  Srdcem zařízení Healy je kvantový snímač, který pro vás individuálně vybírá ty zlaté frekvence, které jsou pro vás nejlepší v době aplikace.  Healy je navrženo tak, aby vám  také ulevilo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu duševních onemocnění. 

Healy World je dceřinou společností mezinárodní skupiny Time Wiever, která vyvinula přístroj,  který je špičkou v oblasti diagnostiky a léčby pomocí kvantového přenosu, frekvencí a mikro proudů. Přístroj Healy pomocí resonanční analýzy dokáže přesně zjistit, kde je v těle příčina vašich nemocí, v jakém stavu je váš imunitní systém, orgány, meridiány, čakry a zda jste překyseleni, jaké minerály, vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny máte v nerovnováze. Přístroj má v sobě také nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí, Bachových esencí, Australských květových esencí, vitamínů, aminokyselin a minerálů, nerostů.  Dle výsledků diagnostiky přesně vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně je pomocí frekvencí doplní. Dále umí přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí.

Přístroj Healy je velmi přínosný i pro všechna zvířata. Ta nám totiž neumí sdělit, co je bolí či trápí. Harmonizující léčivé frekvence jsou blahodárné i pro ně. Healy umí přesně určit, co je v těle zvířete v disharmonii či nemocné a umí vybrat zlaté frekvence i pro něj. 

Dále umí harmonizovat  prostory a domy.  Určí, zda jsou v místě geopatogenní zóny, elektro smog a další faktory, které mají vliv na naše ochranné pole a buňky. Vibrace a energie místa, kde žijeme a pracujeme má také zásadní vliv na kvalitu našich vztahů a našeho zdraví. 

Diagnostiku provádím jak osobně tak na dálku na základě vašeho jména, fotky a data narození.  Do objednacího formuláře prosím napište, pro koho si diagnostiku objednáváte - vy, zvíře, budova atd. Harmonizující frekvence volím na základě diagnostiky klienta a dle povahy a závažnosti onemocnění. V diagnostice je zahrnuto i 60 minut harmonizujících frekvencí. Dále je možnost si objednat balíčky frekvencí za zvýhodněnou cenu. 

Pokud do 2 dnů neodpovím na váš registrační formulář, tak mi bohužel nedošel nebo jste uvedli špatně emailovou adresu. Prosím napište mi znovu přímo na email: misakovarova@centrum.cz, odpovídám vždy všem. 

Chcete vlastní přístroj HEALY?

Nabízím k prodeji nový, zabalený přístroj HEALY PROFI se zkrácenou záruční lhůtou. Koupila jsem si jej pro sebe dvakrát, ale nakonec jsem druhý nevyužila. Prodávám jej za sníženou cenu s ohledem na zkrácenou záruční lhůtu, která běží od 12/2021. Nabízím ho za 50 000 Kč  včetně veškerého příslušenství a instalace, vyzkoušení a spuštění, českých návodů zabrožovaných do A4 formátu. Bonusem navíc jsou mé zkušenosti a poradenství a všechny mé video zoomy, jak Healy používat. V případě vážného zájmu mě kontaktujte.  Cena tohoto přístroje je 101 000 Kč (4033 EUR).  Záruční a pozáruční servis je zamozřejmostí od firmy Healy.

Healy si mě našlo v březnu 2021. Měla jsem možnost jej vyzkoušet na stovkách lidí díky mé práci. Byla jsem překvapená, jak vždy přesně diagnostikoval příčiny nemocí, nemocné orgány, oslabené meridiány a jak dal celostní obraz toho, co se děje v daném těle a co se děje na úrovni psychiky. Neustále mě udivuje, jak pomocí léčivých frekvencí umí dát postupně vše do pořádku. Délka  frekvenčního léčení je individuální. Dá se říci, že čím starší tělo a čím delší nemoc, tím oprava buněk trvá déle. Dle mých zkušeností je možné vyléčit většinu nemocí, dokonce i těch, kdy to vypadá, že je stav konečný.

Mohu potvrdit, že je to zatím moje nejlepší investice do zdraví. Dokonce jsem přestala kupovat vitamínové doplňky a preparáty a vše si doplňuji do těla pomocí Healy a to přesně podle potřeb mého těla. 

Pokud by jste měli o přístroj zájem, ráda vám přístroj předvedu jak osobně tak na dálku. Ráda vám udělám kompletní diagnostiku i písemným rozborem.

Obsluhu přístroje Healy zvládne téměř každý. Dokonce jsem koupi zprostředkovávala i několika seniorům nad 70 let a obsluhu zvládají velmi dobře. Ráda vám zprostředkuji nákup přístroje, tím, že vás zaregistruji na stránky Healy World a pomohu vám s nákupem, platbou, která může být i v českých korunách.  Návody na použití jsou v češtině a samotný Healy je také v češtině.  Obsluha je velmi jednoduchá, je potřeba jej spárovat buď s telefonem nebo tabletem.  Ráda vám předám vše, co o něm vím a co s ním umím.  Pokud se budete chtít stát obchodníkem, tak vám ráda předám své zkušenosti.

Firma Time Wiever má v prodeji celkem 4 produktové řady  přístroje Healy. Ceník a podrobné info o Healy vám ráda pošlu emailem.  Od 11.4. 2022 je v prodeji nová pátá řada Healy RESONANCE PLUS.

Každý přístroj má český návod k použití. Další české podrobné manuály ve formátu PDF jsou volně dostupné po zakoupení Healy v naší skupině. Lidem, kteří nepoužívají sociální sítě je posílám emailem. Dále posílám krátké videonávody, jak Healy naistalovat, které jsou české. Jednou až dvakrát měsíčně dělám zoomy zdarma, kde ukazuji a vysvětluji více podrobněji, jak s Healy pracovat a kde řešíme konkrétní případy.

Od 1.8. 2022  běží promo akce, ve které lze koupit některé edice Healy za výrazně nižší cenu.

edice HOLISTIC  je za 507 EUR (včetně DPH) - bez diagnostiky

edice RESONANCE  je za 760 EUR (včetně DPH) - plná cena je 1513 Eur - verze s diagnostikou

edice RESONANCE PLUS je za 1255 EUR !!! (včetně DPH) - verze s diagnostikou - plná cena mimo akci je 2523 EUR 

edice PROFI je za 2016 EUR (včetně DPH)  - verze s diagnostikou, couch modul - plná cena mimo akci je 4033 EUR  

Ceny jsou bez DPH
Ceny jsou bez DPH

Pokud uvažujete o koupi Healy, je důležité vědět, že osoba, která vám přístroj prodává, by vám měla umět poradit a nasměrovat vás, jak používat správně přístroj, jak řešit technické problémy, měla by vám zajistit české materiály a přidat vás do skupin pro vlastníky Healy. Já to dělám pro své klienty automaticky a  bezplatně. Proto si vybírejte své sponzory pečlivě.

Bohužel se mi často stává, že mi volají lidé, kteří koupili Healy od někoho jiného a neví, jak jej používat a jejich sponzoři jim nejsou schopni pomoci a chtějí ode mě poradit.  Ráda i vám poskytnu informace a zkušenosti za cenu 400 Kč /30 minut.

Cílem firmy je minimalizovat náklady na prodej přístroje, aby byl přístroj cenově dostupný široké populaci ve srovnání s přístroji jiných firem, které jsou několikati násobně dražší a nemají takovou softwarovou výbavu jako Healy.

Marketing firmy má MLM, který pro koncového zákazníka a také obchodníka není podmíněn žádnými dalšími povinnými minimálními nákupy ani udržovacími poplatky jako většina MLM. Můžete si přístroj  Healy koupit pro sebe a být pouze koncovým zákazníkem nebo se stát obchodníkem. Přístroj Healy má dvouletou záruční lhůtu a lze jej do 14 dnů vrátit zpět bez uvedení důvodu.  Pokud vás zajímají moje zkušenosti s Healy po 3 měsících, koukněte na toto video: