KDO JSEM

Ing. Michaela Kovářová

  • Access Bars® facilitátor (lektor)
  • Access Bars® praktikant
  • Energetic Facelift® facilitátor (lektor)
  • Energetic Facelift® praktikant
  • Praktikant tělesných procesů Access Consciousness®

Vítám vás na svých stránkách. Věřím, že informace, které zde můžete načerpat, vás obohatí tak jako mě a třeba zde najdete i kus sebe samých.  

Můj život vždy nebyl snadný a radostný, někdy byl i k nežití. Jednoho dne jsem došla do bodu, kdy jsem si uvědomila, že se mi nechce vůbec nic, že nemám z ničeho radost, připadala jsem si sama s pocitem, že mi nikdo nerozumí. A každý den jsem si kladla otázku " Opravdu chci takto žít a má to vůbec smysl?" A o mnoho později mi došlo, že vše, co se mi v životě děje, jsem na nějaké úrovni vytvořila já sama svými postoji a  svými volbami, A jednoho rána jsem se rozhodla to změnit, i když jsem ještě nevěděla jak. Vyzkoušela jsem postupně různé metody osobního rozvoje, ale žádná z nich mi nedala jasnou odpověď na to "kdo opravdu jsem a  jak mohu změnit svůj život, abych se probouzela každé ráno s pocitem vděčnosti a radosti. A pak jsem objevila  Access Bars® a další nástroje Access Consciousness®  a pomocí nich jsem postupně začala měnit vše.......

Stále více si vybírám víc sama sebe, vše v mém životě se najednou děje lehce a radostně, Čím dál víc si uvědomuji, že tvořím svůj život za hranicemi toho, čemu jsem dříve věřila, že je vůbec možné. A to samé pozoruji u svých dětí. A proto nabízím změnu i ostatním lidem, kteří se pro ni rozhodnou.

Co je zvláštní a jedinečné na ACCESS BARS®?  Je to možnost změnit totálně vše, co nám v životě nefunguje, odhodit omezení, ze kterých fungujeme a vytváříme náš život a tím uvidět nové možnosti a splnit si vše, po čem toužíme. 

A proč se objevila tato metoda teprve nedávno? Co když lidstvo konečně dosáhlo takové úrovně vědomí, že mohly přijít nové nástroje a metody, které pomáhají rychle a jednoduše otevírat ještě více naše vědomí a tím se nám otevírají nové  možnosti tvorby. 

S láskou Míša