.

Ing. Michaela Kovářová

Certifikáty:

  • Access Bars® facilitátor (lektor)
  • Access Bars® praktikant
  • Energetic Facelift® facilitátor (lektor)
  • Energetic Facelift® praktikant
  • Facilitátor (lektor)  a praktikant tělesných procesů Access Consciousness
  • Absolvent kurzu Energetického čtení  1,2,3

Můj život vždy nebyl snadný a radostný. Před pár lety byl i k nežití. Došla jsem do bodu, kdy jsem si uvědomila, že se mi nechce vůbec nic, že nemám z ničeho radost a nechce se mi žít. Jednoho rána jsem vstala a udělala jsem volbu. Chci každý den vstávat s radostí, chci být vděčná a šťastná. Začala jsem hledat. Vyzkoušela jsem postupně různé metody osobního rozvoje, ale žádná z nich mi nedala jasnou odpověď na to jak mohu udělat změny jednoduše, efektivně a lehce a u toho se neustále nevracet do minulosti. Byla jsem vytrvalá, věřila jsem, že něco najdu a pak jsem objevila jednoduchou účinnou metodu Access Bars® a další skvělé techniky od modality Access Consciousness® Pak přišla laskavá a hluboká metoda Energetického čtení Pavly Skálové, kterou používám u osobních sezení a nedávno jsem objevila frekvenční  přístroj Healy - špičku v oblasti frekvenční medicíny, který pomocí vibrací, frekvencí a mikroproudů léčí tělo. 

Míša Kovářová - Access Bars, Healy, Energetické čtení
Míša Kovářová - Access Bars, Healy, Energetické čtení

Když se  dnes ohlédnu zpět, vím, že moje volby mě dovedli až do stavu zoufalství a moje volby mě dovedli i do místa, kde jsem teď.  Minulost a druhé lidi změnit nemůžeme. To, co můžeme změnit, je naše budoucnost a to tím, že začneme dělat jiné volby. Pokud neuděláme jiné volby, nebude se nám líbit, co vytvoříme v naší budoucnosti. 

Co kdyby dnešek byl začátek něčeho nového i pro vás? Můžeme část cesty kráčet spolu. Ráda vám pomohu uvidět, pochopit a uzdravit ty části vás samých, které vám brání být tím, čím jste vždy toužili být.  To, co ale nemohu udělat za vás, je vaše vlastní volba - zůstat nebo si vybrat změnu.