.

Ing. Michaela Kovářová

Certifikáty:

  • Access Bars® facilitátor (lektor)
  • Access Bars® praktikant
  • Energetic Facelift® facilitátor (lektor)
  • Energetic Facelift® praktikant
  • Facilitátor (lektor)  a praktikant tělesných procesů Access Consciousness®
  • absolvent kurzu Energetického čtení  1,2,3

Můj život vždy nebyl snadný a radostný. Před pár lety byl i k nežití. Jednoho dne jsem došla do bodu, kdy jsem si uvědomila, že se mi nechce vůbec nic, že nemám z ničeho radost a nechce se mi žít. Každý den jsem si kladla otázku " Opravdu chci takto žít a má to vůbec smysl?" A o mnoho později mi došlo, že vše, co se mi v životě dělo, jsem na nějaké úrovni vytvořila já sama svými postoji a svými volbami. Jednoho rána jsem vstala a rozhodla se to změnit, i když jsem ještě nevěděla jak. Vyzkoušela jsem postupně různé metody osobního rozvoje, ale žádná z nich mi nedala jasnou odpověď na to "kdo opravdu jsem a  jak mohu změnit svůj život, abych se probouzela každé ráno s pocitem vděčnosti a radosti. Ale byla jsem vytrvalá a tak jsem objevila jednoduchou účinnou metodu Access Bars® a další nástroje Access Consciousness® - laskavou a dynamickou práci s těly a jejich omezeními......... pak přišla nesmírně laskavá a hluboká metoda Energetického čtení Pavly Skálové....... a nyní jsem objevila frekvenční  přístroj Healy Resonance - novinku v oblasti frekvenční medicíny, která pomocí vibrací, frekvencí a mikroproudů léčí naše bioenergetické pole.

Míša Kovářová - Access Bars, Healy, Energetické čtení
Míša Kovářová - Access Bars, Healy, Energetické čtení

Když se  dnes ohlédnu zpět, tak jsem vděčná za vše, co mě v životě potkalo, ať to bylo dobré či zlé. Všechny zkušenosti a lekce mě dovedly právě až sem. Pokračuji v neustálé práci na sobě, ta nikdy nekončí. Ráda klientům vyprávím o sobě a mém životě. V mých příbězích často nachází sami sebe. 

Co kdyby dnešek byl začátek něčeho nového i pro vás? Můžeme část cesty kráčet spolu. Ráda vám pomohu uvidět, pochopit a uzdravit ty části vás samých, které vám brání být tím, čím jste vždy toužili být.  To, co ale nemohu udělat za vás, je vaše vlastní volba - zůstat nebo si vybrat změnu.