Kurzy Tělesných procesů

Pojďte si dopřát den plný péče o vaše tělo, jemných a laskavých doteků a příjemné atmosféry. Co kdyby to byl první den ve vašem životě, kdy si dáte péči jak zvenku a zevnitř a uvidíte sami sebe úplně jinak? Co kdyby to byl začátek vědomé komunikace s vaším těle.

Na kurzy jednotlivých tělesných procesů AC nejsou třeba žádné předpoklady, není povinnost absolvovat jiný kurz od AC. Kurz je certifikovaný, tzn. že jej můžete používat v rámci své profese nebo jen tak pro sebe a své blízké. 

KURZ MTVSS - SYSTÉM PRO ODSTRANĚNÍ TERMINÁLNÍ VALENCE

Délka trvání kurzu: 4 hodiny

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných procesů AC. MTVSS odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla a umožňuje nastartovat plně imunitu. Pravidelným spouštěním MTVSS nastaly změny u rakoviny a další potenciálně smrtelných nemocí. MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti - s respirační systémem, s centrálním nervovým systémem, trávícím systémem, střevy, kůží, lymfatickým systémem, hormonálním systémem, atd...

Pokud jste již absolvovali kurz Foundation od AC, tak umíte spouštět MTVSS pouze pro imunitní systém. Pokud byste rádi uměli spouštět MTVSS i pro celé tělo a pro všechny tělesné systémy zvlášť, bude tento kurz pro vás velkým přínosem. 

Proces se spouští dotekem rukou a vyvoláním jeho energie, se kterou se seznámíte na kurzu. Během kurzu tento proces dvakrát obdržíte a darujete. 

ODSTRANĚNÍ NEŽÁDOUCÍCH VLIVŮ OČKOVÁNÍ

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Tento tělesný proces Access Consciousness® (AC) umožňuje postupné odstranění nežádoucích vlivů toho, co bylo v těle vakcinačně překódováno, včetně RNA, umělé inteligence IA. Je vhodný před každým očkováním a pokud ho tělo neobdrželo před ním, je účinný i po každém očkování. Je přínosné ho obdržet opakovaně 8-10 krát.

Proces se spouští dotekem rukou a vyvoláním jeho energie, se kterou se seznámíte na kurzu. Během kurzu tento proces jednou obdržíte a darujete.