Vítejte na kurzu ENERGETIC FACELIFT

Pojďte si dopřát den plný péče o vaše tělo, jemných a laskavých doteků a příjemné atmosféry. Co kdyby to byl první den ve vašem životě, kdy si dáte péči jak zvenku a zevnitř a uvidíte sami sebe úplně jinak? Co kdyby to byl začátek vědomé komunikace s vaším tělem?

PRŮBĚH KURZU:

  • Kurz je jednodenní a trvá 6-7 hodin. 
  • Seznámím vás s metodou Energetic Facelift
  • Pustím vám video, kde vám Gary Douglas a jeho dcera Shanon O´Hara  představí tuto metodu.
  • Podrobně vám vysvětlím, jak metoda funguje. Ukážu vám jak energie Faceliftu spouštět a aktivovat a jak s nimi pracovat po celém těle.
  • Každý účastník kurzu 2krát přijme sezení a 2krát ho poskytne s mojí asistencí.
  • Naučíte se používat Access Consciousness čisticí prohlášení, tzv. "Clearing statements".
  • Obdržíte český manuál Faceliftu, foto návod- doporučených pozic pro každodenní použití.
  • Nově je součástí Enegetického Faceliftu i proces eliminující škodlivé účinky  COVID očkování.

Energetic Facelift se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů a schopností. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem a můžete tuto metodu ihned začít používat v rámci své praxe nebo jen pro sebe a své blízké.

Pokud máte děti, jsou na kurzu vítány. Není nutné, aby poslouchali celý den teorii, mohou být s námi a hrát si nebo dělat, co je baví. Děti umí spouštět tyto energie přirozeně a jde jim to lehce. Navíc mají kurz do 15ti let zdarma v doprovodu platícího dospělého.

Během celého kurzu budeme těla učit více přijímat a nesoudit je.  Budeme rozpouštět bloky a omezení, které by vám bránily naučit se tuto metodu a používat ji. Budu pro vás láskyplným a hravým prostorem bez soudů a hodnocení vašeho těla, který vám přispěje ke změně a ukáže vám, že máte neomezené možnosti s tělem . Co kdyby toto bylo začátkem něčeho nového?

Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem této metody a můžete tento proces poskytovat sobě nebo klientům.

CENA KURZU je stanovena společností Access Consciousness®.