Vítejte na kurzu ENERGETIC FACELIFT

ACCESS Energetický FACELIFT je zážitkový jednodenní kurz plný péče o tělo jak zevnitř tak zvenku. Každé tělo má své kapacity a dary. Jaké by to bylo je objevit a uznat? Těla s námi chtějí komunikovat, umí dát dávat jasné odpovědi, pokud se jich začneme ptát. Jaké by to bylo znovu obnovit tuto komunikaci?

Access Energetický Facelift umí ještě mnohem víc. Tento proces umí omladit obličej, vyhladit vrásky, podpořit a zrychlit hojení, omladit vnitřní orgány, nastartovat imunitu a také umožňuje projevit vnitřní krásu ve vaší tváři.

ZVU VÁS DO PROSTORU, KDE DÁME NAŠIM TĚLŮM LÁSKYPLNÝ A JEMNÝ DOTEK BEZ SOUDŮ A TÍM JIM UMOŽNÍME ZMĚNU,PO KTERÉ TOUŽÍTE.

PRŮBĚH KURZU:

  • Kurz je jednodenní a trvá 6-7 hodin. 
  • Seznámím vás s metodou Energetic Facelift
  • Pustím vám video, kde vám Gary Douglas a jeho dcera Shanon O´Hara  představí tuto metodu.
  • Podrobně vám vysvětlím, jak metoda funguje. Ukážu vám jak energie Faceliftu spouštět a aktivovat a jak s nimi pracovat po celém těle.
  • Každý účastník kurzu 2krát přijme sezení a 2krát ho poskytne s mojí asistencí.
  • Naučíte se používat Access Consciousness čisticí prohlášení, tzv. "Clearing statements".
  • Obdržíte český manuál Faceliftu, foto návod- doporučených pozic pro každodenní použití.
  • Nově je součástí Enegetického Faceliftu i proces eliminující škodlivé účinky  COVID očkování.

Energetic Facelift se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů a schopností. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem a můžete tuto metodu ihned začít používat v rámci své praxe nebo jen pro sebe a své blízké.

Pokud máte děti, které by to zajímalo, jsou na kurzu vítány.  Děti umí spouštět tyto energie přirozeně a  lehce. Navíc mají kurz do 15ti let zdarma v doprovodu platícího dospělého. 

Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem této metody a můžete tento proces poskytovat sobě nebo klientům nebo jen pro radost svým blízkým.

CENA KURZU je stanovena společností Access Consciousness®.