Toužíš po finanční hojnosti a svobodě?

DIGITÁLNÍ MĚNY A KRYPTO MĚNY jsou čím dál více součástí této reality a budou součástí i naší budoucnosti.

Můžete proti nim bojovat, můžete se jim vyhýbat a bránit, ale tento odpor stojí velké množství energie, kterou můžete naopak využít k tomu vytvořit život, po kterém toužíte. 

 

 Jste ochotní mít finanční svobodu a hojnost?
Jste ochotní mít to hned? 

 Co si pro sebe vyberete?

  Je tato pozvánka právě pro vás?


Je mi ctí být součástí nového projektu, mladé ČESKÉ FIRMY, jejíž majitelé jsou vizionáři s velkým srdcem, Budují jedinečný soběstačný ekosystém, který je dlouhodobě prosperující a výnosný pro všechny jeho členy. Co kdybyste měli možnost být u expanze této firmy a její digitální měny? 

Touto měnou UŽ TEĎ můžete platit v mnoha obchodech např. jako je Lidl, Kaufland, Tesco, OMV, mall.cz, rohlik.cz.......... platit můžete hned nebo až naroste ještě více její hodnota. Co kdybyste si za ní mohli kupovat v ČR pozemky, platit elektřinu, brát leasingy na auta a platit mnoho dalších služeb?

Co kdyby byla tato platforma ČESKÁ - jednoduchá uživatelsky a srozumitelná?

Co kdyby byla tato digitální měna pojištěná u pojištovny PREMIUM se zajišťovnou Loydds Syndicate jako jedna ze tří společností na světě? 

Co kdyby byla  protiinflační, tzn. její hodnota byla ročně vyšší než je současná míra inflace?

Pokud vás zajímá, jak OCHRÁNIT vaše peníze před inflací a znehodnocením a naopak je ZHODNOTIT, dejte mi vědět.

Pokud vás zajímá, jak OKAMŽITĚ ušetřit 10% - 50% při každém nákupu potravin, pohonných hmot, elektroniky, služeb atd., dejte mi vědět.

Pokud rádi INSPIRUJETE ostatní jako já a přispíváte rádi druhým, tak vám firma nabízí i možnost pasivního příjmu, žádný multilevel (MLM!!!)