Energetické čtení

Metoda Energetického čtení je je velmi láskyplný a zároveň účinný způsob, jak se dostat do příčiny problému. Zároveň mi umožňuje klienta vidět, vnímat a příjímat jej v jeho trápení. Pak můžeme pokračovat ošetřením a zacelením problému. Klienti jsou často překvapení, jak rychle se energetické čtení dostane k příčině zdravotního, emocionálního či energetického problému. Také odkrývá příčiny ve všech vztazích.

Energetické čtení vám pomůže změnit podvědomé nastavení tak, aby se v životě lépe dařilo. Budete se cítit vyživení, milovaní, spokojení. Energetické čtení je vhodné pro kohokoliv, kdo by se rád posunul ve své cestě. Kdo by chtěl porozumět tomu, proč se mu děje to, co se mu děje.Energetické čtení nejčastěji odkryje myšlenkové vzorce a přesvědčení, které člověk bere jako realitu, ale ve skutečnosti se mu mnohem svobodněji žije bez těchto vzorců. Také odkrývá energetickou příčinu nebo emocionální. Odkrývá souvislosti s důležitými mezníky života a uvolňuje z těchto mezníků napětí, závislosti, vazby, konflikty i energii.

Pavla Skálová - tvůrkyně metody

Pokud vás metoda Energetického čtení zaujala, tak pro Pavlu Skálovou organizuji  během roku kurz Energetického čtení- úroveň 1. Místo konání  je Nový Malín. Pro více info mi napište nebo zavolejte.

Rozchodový rituál

Ráda vás provedu rozchodovým rituálem. Pokud vnímáte, že zůstáváte  energeticky ve vztahu s jinou osobou, ať živou nebo mrtvou, máte možnost s láskou rozvázat, to, co vám možná brání mít jiný vztah, či další dítě. Mnohdy si myslíme, že jsme vztah řádně ukončili, ale pokud se nám nedaří navázat vztah nový, je velmi pravděpodobné, že na nějaké úrovni, jsme stále ve vztahu s někým jiným. Mám zkušenost, že klienti jsou  často svázání sliby a dohodami na nevědomé úrovni. Nabízím vám bezpečný prostor pro pochopení toho, co vás v takovém vztahu drží, abyste mohli takový vztah na všech úrovních s láskou ukončit a vytvořit tak prostor pro vztah nový.