.

Energetické čtení

Metoda Energetického čtení je způsob, jak se dostat do příčiny jakékoliv problému klienta tím, že se energicky spolu vrátíme do situace, která daný problém vytvořila a uvolníme konkrétní potlačené emoce a pocity. Často jsou tyto situace hluboko v podvědomí a tímto je zvědomíme. Zároveň umožňuje klienta vidět, vnímat, přijímat v jeho trápení bez soudů a hodnocení a  umožnuje s klientem pokračovat verbálně zacelením a přenastavením podvědomého nastavení. Klienti jsou často překvapení, jak rychle se energetické čtení dostane k příčině zdravotního, emocionálního či energetického problému. 

"Energetické čtení vám pomůže změnit podvědomé nastavení tak, aby se v životě lépe dařilo. Budete se cítit vyživení, milovaní, spokojení. Energetické čtení nejčastěji odkryje myšlenkové vzorce a přesvědčení, které člověk bere jako realitu, ale ve skutečnosti se mu mnohem svobodněji žije bez těchto vzorců. Také odkrývá emocionální, energetickou a karmickou příčinu toho, co se nám děje. Odkrývá souvislosti s důležitými mezníky života a uvolňuje z těchto mezníků napětí, závislosti, vazby, konflikty i energii."

Pavla Skálová - tvůrkyně metody Energetického čtení

Pokud vás metoda Energetického čtení zaujala, tak pro Pavlu Skálovou organizuji  během roku  čtyřdenní kurz Energetického čtení- úroveň 1, jednodenní kurz osobních hranic. 

Rozchodový rituál- proč jej absolvovat?

Pokud vnímáte, že zůstáváte nadále energeticky spojeni ve vztahu s jinou osobou, ať živou nebo mrtvou, máte možnost s úctou rozvázat to, co vám možná brání mít nový vztah či další dítě. Mnohdy si myslíme, že jsme vztah řádně ukončili.  Pokud se nám ale nedaří navázat vztah nový a často myslíme na naše bývalé partnery, je velmi pravděpodobné, že na nějaké úrovni je vztah neukončen.

Ráda vás provedu rozchodovým rituálem. Mám zkušenost, že klienti s jsou často s druhými lidmi svázání sliby a dohodami na nevědomé úrovni. Nabízím vám  proto bezpečný prostor pro pochopení toho, co vás v takovém vztahu drží, abyste mohli takový vztah na všech úrovních s láskou ukončit a vytvořit tak prostor pro vztah nový.