Access Energetický Facelift

Co kdybychom se mohli opět cítit skvěle?
Co kdybychom se mohli cítit se mladší ve svém těle a být spokojení zvenku i zevnitř?  

Access Energetický Facelift™ je velmi dynamický, ale zároveň laskavý, jemný a pečující tělesný proces, který vám pomůže vypadat mladší a také dokáže zvrátit známky stárnutí na obličeji a na celém těle bez chirurgických zákroků, injekcí a krémů. Pomáhá přirozené harmonizaci celého těla a nastartování imunity. Tento proces používá a obsahuje přes 30 různých energií, které podporují imunitu našeho těla. Access Energetický Facelift™ je mnohem víc než kosmetický facelift. Tento proces je často poskytován v lázních, anti-aging centrech, kancelářích plastických chirurgů a wellness centrech po celém svět.

Pokud hledáte způsob, jak omladit obličej, odvrátit stárnutí po celém těle, jak podpořit a zrychlit hojivé schopnosti vašeho těla, tak si Energetický Facelift zamilujete. 

Energetický facelift™ funguje také na podprahové příčiny stárnutí a na hodnocení, jak bychom měli a neměli vypadat. Většina našeho vnějšího vzhledu je totiž odrazem toho, co se děje v naší mysli a uvnitř našeho těla.  

Access Energetický Facelift™ je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením jsou více viditelné. 

Celé ošetření trvá 90 minut. Klient leží oblečený na lehátku pod dekou. Jednotlivá ošetření zahrnují jemné doteky na obličeji, krku a dekoltu a pokud si tělo řekne, i na dalších částech těla. Součástí ošetření může být i slovní čištění , které rozpouští naše úhly pohledu na náš vzhled a na stárnutí.  Doporučuje se alespoň 20 sezení, kdy se zdá, že účinek procesu je trvalý. 

Nově je součástí energií Energetic Faceliftu i proces, který eliminuje negativní účinky COVID očkování. 

Energetický Facelift™ prokazatelně zlepšuje:

  • elasticitu a hojivost kůže

  • prosvětlenost obličeje, jas v očích a ve vlasech

  • uvolnění svalů a napětí v obličeji a tím se mění výraz tváře 

  • vyhlazuje vrásky, rýhy na obličeji 

  • otoky a kruhy pod očima 

  • lifting dekoltu a našeho pozadí

  • zlepšuje se imunita celého těla

  • znatelně se zlepší duševní pohoda člověka