Vítejte na kurzu

ACCESS BARS®


Doba trvání kurzu od 9-17,00 hodin. 

Kurz je možné absolvovat osobně nebo online.

Na kurzu se naučíte jednoduchou a velmi účinnou metodu, která vám umožní změnit to, co vám v životě nefunguje a otevře se vám prostor pro to Být sám sebou. 

Tato metoda je navržena tak, že se ji naučí každý včetně dětí. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte cítit žádné energie a nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy.

Věděli jste, že na vaší hlavě je 32 bodů, kterých, když se jemně dotýkáte ve specifických kombinacích, snadno uvolníte emoce, destruktivní myšlenky, programy, bloky, omezení a limity, které si vědomě i nevědomě vytváříte a které vám neumožňují žít váš život lehce a radostně?

CO NA KURZU ZAŽIJETE A ZÍSKÁTE? Na kurzu se seznámíte podrobně s metodou Access Bars®.Dvakrát budete Barsy dávat a dvakrát přijímat. Dále se získáte další úžasné nástroje pro tvorbu - tělesné procesy, pokládání otázek, atd. Absolvováním kurzu získáte certifikát, český manuál, mapu hlavu s body, foto návod s přesnými pozicemi na hlavě.

CENA KURZU je stanovena společností Access Consciousness®. 

První absolvování kurzu: 6300,-Kč. 

Opakování kurzu: 3150,-Kč. 

Děti 16-17 let :3150,-Kč. 

Děti do 15-ti let: zdarma v doprovodu platícího účastníka- rodiče.

Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem Access Bars® a můžete tuto metodu ihned začít používat v rámci své praxe nebo jen pro sebe a své blízké. 

Vítejte na kurzu ENERGETIC FACELIFt™

Doba trvání kurzu od 9-16,00 hodin.

Kurz je možné absolvovat osobně nebo online.

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ je jemný, pečující ale zároveň dynamický tělesný proces, který si zamilujete. Je to skvělý způsob, jak  regenerovat, omladit obličej a zvrátit známky stárnuti na obličeji a v celém těle. Pomáhá přirozené harmonizaci celého těla a nastartování imunity. Tento proces používá obsahuje přes 20 různých energií, které  podporují imunitu našeho těla.

Energetický Facelift prokazatelně zlepšuje:

Prosvětlenost obličeje, elasticitu kůže, jas v očích, vyhlazení vrásek, uvolnění napětí, hojivost kůže. Dalším "vedlejším efektem" je lifting dekoltu a lifting pozadí.

Součástí kurzu jsou i verbální procesy, které pomáhají rozpouštět všechna naše přesvědčení a soudy o tom, jak bychom měli vypadat a jaké by naše tělo mělo být, 

CO NA KURZU ZAŽIJETE A ZÍSKÁTE? Na kurzu obdržíte dvě energetická ošetření a dvakrát jej poskytneme vy. Obdržíte manuál a mapu poloh Access Energetického Faceliftu™. 

CENA KURZU je stanovena společností Access Consciousness®. 

První absolvování kurzu je za cenu: 5.450,- Kč.

Každé další opakovaní kurzu: 2700 Kč.

Děti 16-17 let : 2700 Kč

Děti od 6ti do 15ti let zdarma

Účast na kurzu Access Energetic Facelift™ není podmíněna absolvováním jiného kurzu.

Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem této metody a můžete tento proces poskytovat sobě nebo klientům.

Online rezervace